Teslimat Bilgileri

Silversiter, müşterilerine benzersiz tasarımlarla öne çıkan gümüş takıları sunan bir e-ticaret platformudur. Sitede yer alan küpe, yüzük, bileklik, piercing, halhal ve kolye gibi ürünler, özenle seçilmiş kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Silversiter, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunmaktadır.

Sipariş verilen ürünler, özel ambalajlar içinde özenle paketlenmekte ve en kısa sürede sevk edilmektedir. Silversiter, güçlü lojistik partnerleri ile iş birliği yaparak, müşterilere kısa teslimat süreleri sunmayı amaçlamaktadır. Siparişin alınmasından itibaren geçen süre zarfında, müşterilere düzenli olarak kargo takip bilgileri sağlanmaktadır, böylece müşteriler, siparişlerinin durumunu kolaylıkla takip edebilmektedirler.

Silversiter, ürünlerini özenle paketleyip zamanında teslimat sağlamak adına sürekli olarak operasyonel süreçlerini iyileştirmekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çaba harcamaktadır. Müşteriler, güvenilir ve etkili bir kargo hizmetiyle birlikte, Silversiter’in özgün tasarımlarıyla bezenmiş gümüş takılarını kolaylıkla edinebilmektedirler.

Shopping cart

750₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo!

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account